тамада Львів, тамада Хмельницький, тамада Чернівці

тамада Львів, тамада Хмельницький, тамада Чернівці
 

До ваших послуг ведучий:
Андрій Мельник

+38 (068) 03 09 702  +38 (063) 92 65 329

 

  Це той чоловік, який відповідає за організацію Вашого весілля (у перекладі з грузинської) - розпорядник бенкету, масового заходу. Але також хочу зауважити, що дане поняття відноситися виключно до весілля. Працюючи не перший рік у сфері організації та проведення заходів, у тому числі і весіль, я досить часто стикався з тим, що поняття тамада Львів, тамада Хмельницький, тамада Чернівці і ВЕДУЧИЙ плутають.

 

тамада Львів, тамада Хмельницький, тамада Чернівці

   В даному питанні є кілька відмінностей і тому я вирішив уточнити в чому ж різниця. Для початку хотів би повторитися в тому, що тамада Львів, тамада Хмельницький, тамада Чернівці наймається виключно на весілля. Чоловік, якого обирають на цю роль, акцентує увагу виключно на народження нової сім'ї. При цьому в його (або її) обов'язки входить не тільки розвага гостей і винуватців торжества, але і проведення певних обрядів.Дуже часто в наш час, багато провідні взагалі не сприймають поняття «тамада», вважаючи її образливою, застарілим і провінційним, при цьому називаючи себе «ведучий весілля». Особисто я в цьому найменуванні не бачу нічого поганого і навіть більше того, вважаю, що дані поняття не сильно відрізняються один від одного. Хоча необхідно зауважити, що поняття «ведучий» включає в себе більш широку сфер

у діяльності в контексті виду урочистості.

 

  Ведучий організовує і проводить ювілей, вечірку, корпоратив, випускний вечір, концертну програму, семінар, хрестини і т.д. І вже ніяк не в'яжеться поняття «тамада» до вищеперелічених свят. Тут також необхідно звернути увагу на структуру самого свята. На ювілеї, приміром, провідний, звичайно ж, з огляду на побажання іменинника, проводить застілля та розважальну частину свята в більш, так би мовити, «вільному» режимі, ніж тамада Львів, тамада Хмельницький, тамада Чернівці. Навіть не дивлячись на те, що дуже багато молодята сьогодні відмовляються від більшості обрядів, як не крутіть, деякі з них залишаються, видозмінюються, доповнюються новими, що в свою чергу робить роботу тамади більш структурованою і розміреним порівняно з роботою ведучого на святі.

 

 

  

тамада Львів, тамада Хмельницький, тамада Чернівці

З вищесказаного можна зробити висновок, що поняття «ведучий на свято» більш широке, але при цьому, також не слід робити помилок в тому, що людина займається тільки організацією і проведенням весіль , не може виступати в ролі ведучого на ювілеї, корпоративі та інших святах.Хотів би в загальних рисах схарактеризувати тамаду на весілля. тамада Львів, тамада Хмельницький, тамада Чернівці не клоун! Завдання тамади зробити весілля веселим, не примусити присутніх сміятися над собою. Для цього існують артисти іншого жанру. тамада Львів, тамада Хмельницький, тамада Чернівці не раб і не офіціант! Деякі люди, що займаються організацією весілля, в тому числі і пошуком тамади, вважають, що сплативши послуги з проведення весілля, отримують людини, який повинен виконувати абсолютно всі побажання гостей, що є абсолютно неприйнятним.

 

  Тамада Львів, тамада Хмельницький, тамада Чернівці не вічний двигун! Не варто забувати, що тамада, також людина і їй також властиво втомлюватися. Звичайно ж, не варто втома плутати з лінню, яка також властива людям.І все ж, хто такий тамада? Хто ховається за цим звучним і всім знайомим прізвиськом: витончений професіонал сфери розваг або найпростіший душевний член сім'ї? Ну що ж, давайте уточнимо. У нас є величезний досвід і знання в event-сфері, а також у сфері послуг, і саме тому ми найкраще знаємо, хто такий справжній тамада.

 

  Місто постійно зростає, розширюється і оновлюється, а разом з ним і наш івент-агентство, яке організувало так багато важливих подій у житті киян, що тепер легше порахувати тих людей, для кого ми не влаштовували свято, ніж тих, хто скуштував плоди творчості групи наших креативників.Що ж, визначення цього слова, в багатьох довідниках наближається до Бога, як це не дивно. А тонкість в тому, що корені слова прийшли в нашу мову з черкеського, де воно перекладається, як "угодний Богу" або "обраний Богом". Звичайно, звучить голосно, але самі подумайте - кому Ви довірите проведення найважливішої події у Вашому житті першому, після Бога? Звичайно, це тамада Львів, тамада Хмельницький, тамада Чернівці і всі інші міста України відрізняються один від одного етнічним складом і корінням населення, але загальна традиція запрошувати для святкування весілля або іншого важливого заходу тамаду залишається незмінною.Як бачите - все серйозно. Адже саме від цього "обранця" буде залежати Ваше свято і саме в його руках лежить те веселощі і щастя, яке отримають Ваші гості на заході. Тамада - це "віртуоз веселощів", "чарівник слів" і "майстер фестивалів"! Ми не боїмося говорити саме так про свій персонал, тому що кожен співробітник пройшов разом з мешканцями столиці і вогонь, і воду, і мідні труби свят різного розмаху та напрямків. Якщо українські козаки відомі своїми бойовими мистецтвами, то наш тамада Львів, тамада Хмельницький, тамада Чернівці здивує набором феєричних рішень для будь-якого свята і знайде підхід навіть до самого скептично налаштованому гостю свята. Ви скажете, що поступово ця професія починає, так би мовити, "гаснути", а потреба в ній починає зникати, так як сьогодні все більше входить в моду офіціозність і стандартні програми провідних. Ми Вам відповімо: по-перше - тамада Львів, тамада Хмельницький, тамада Чернівці і є ведучий, тільки більш душевний і розуміючий, а не "читає з аркуша"; по-друге - ми в нашій компанії відродили давні традиції, вміння та майстерності тамади, тому Вам можна не боятися сумовитих конкурсів з кульками або танців під сердючку" - все в стилі hi-tech і відповідає вимогам сучасних людей.Важливо знати одну річ! Не має значення, як Ви називаєте цього чоловіка, - тамада чи ведучий! 

тамада Львів, тамада Хмельницький, тамада Чернівці

 

  Головне, що б цей чоловік допомагав Вам з самого початку, організовував захід з нуля, займався питаннями музики, кухні, арт-наповнення, розважальної програми, піротехнічного шоу, стежив за тостами, промовами гостей, допомагав їм з цим, працював з артистами, сам виступав і показував усе, що вміє, не забуваючи при цьому стежити за випивкою. Значний список, чи не так? Додатково до всього цього, тамада Львів, тамада Хмельницький, тамада Чернівці ніколи не вживає спиртного на заході. Наш досвід говорить про те, що свята - це ризикована справа і не варто ставитися до них фривольно.Не думайте, що якщо замовите у нас тамаду на свято, то будете весь вечір вислуховувати плоскі жарти, історії і червоніти від незручності перед гостями за невідповідну поведінку «обранця Бога». Ми професіонали та обговорюємо  ключові моменти завчасно, маємо  тонкий смак і завжди зможем здивувати Ваших гостей своєю дотепністю, чарівністю та винахідливістю!

 

Тамада Хмельницький, Тамада Чернівці, Тамада Киев, Тамада Львів, Тамада Київ, Тамада Тернопіль, Тамада Рівне, Тамада Вінниця, Тамада Житомир, Тамада Кам'янець-ПодільськийОбновлен 01 мар 2017. Создан 30 дек 2014