Тамада Камянець-Подільський

Тамада Камянець-Подільський на весілля Андрій Мельник
 

До ваших послуг ведучий:
Андрій Мельник

+38 (068) 03 09 702  +38 (063) 92 65 329

 

Всім привіт!!! Я тамада у місті Кам'янець-Подільський, Андрій Мельник !!!

 

Потрібен чи, взагалі, тамада Кам'янець-Подільський на Весіллі? 

80% масових заходів без проведення проходять нудно (якщо не сказати гірше), решта 20% просто не проходять (тобто, гості розходяться максимум через 3 години, хто не йде, залишається просто пити). Таким чином, відповідь однозначна! Якщо Ви хочете яскравого свята, який пройде без ускладнень і неприємних сюрпризів, ведучий-тамада вам точно знадобиться. 

тамада Камянець-Подільський на весілля

Тамада Кам'янець-Подільський з гостей? Звичайно, якщо Ваш близький родич професійний Ведучий і в якості весільного подарунка він хоче провести Вашу Весілля безкоштовно, то, природно, погоджуйтеся. У всіх інших випадках призначати тамаду з гостей абсолютно не рекомендується! Навіть якщо цей гість вічна душа компанії і веселун. На жаль! Практика показує: крім схильності, потрібен ще й професіоналізм. Багато людей знають, що таке паяльник, а ось полагодити телевізор може тільки фахівець!

 

Тамада Кам'янець-Подільський професіонал? Здавалося б, все дуже просто: подивитися пару оголошень, погуглити цю тему в Інтернеті, зателефонує кандидатами ... На жаль, якщо ви хочете нормального співвідношення ціна / якість, а найголовніше яскравого, що запам'ятовується свята, такий підхід себе не виправдовує. Останнім часом, тим більше, в умовах кризи, багатьом людям, у проведенні, та й, взагалі в роботі артистів не розбирається, - робота тамади здається «легкими грошима». З цієї причини в цій галузі, як ніде, багато шарлатанів! Уявіть, що ведучий новин, скажімо на каналі 1 + 1, буде заїкатися, нести марення, використати нецензурні вирази і.т.д. 

 

Ускладнює ситуацію і те, що реально оцінити роботу ведучого ви зможете тільки безпосередньо на заході. Демо-ролики, особисте спілкування хоч і дають поняття про людину, ніколи не дадуть Вам повну картину, та й Весілля на Весілля ніколи не схожа. Найстрашніше, що шарлатани вірять, що вони Провідні-Тамада Кам'янець-Подільський і проводять Весілля! Це як фальшиво співаючий людина вірить, що він співак чи як людина, тільки що купив відеокамеру-мильницю вірить, що він Стівен Спілберг! Що ж робити? Як, все-таки, відрізнити професіонала від шарлатана? Звичайно ж, вихід є.

 

тамада Камянець-Подільський на весілля

Нижче я наведу кілька способів грамотного пошуку тамада на весілля. 


1. Тамада Кам'янець-Подільський на весілля за рекомендацією. Звичайно, за рекомендацією друзів або родичів, а не, наприклад, адміністратора ресторану! Найчастіше адміністратори, директори ресторанів, працівниці загсів матеріально зацікавлені і таку пораду нічого не дає. Нерідко такі поради набувають форму «напаріванія», в цьому випадку з 100% гарантією можна стверджувати, що якість буде нижче плінтуса! Хороші Провідні і так популярні, їм немає сенсу вдаватися до такого способу! Якщо Ваш друг або родич схожий на Вас за матеріальним становищем і життєвої позиції, швидше за все рекомендований їм Тамада Кам'янець-Подільський, зробить і на Вас сприятливе враження. Тільки і тільки в цьому випадку такий спосіб рекомендований! 

 

2. Тамада Кам'янець-Подільський на весілля по Інтернету або по газетам, типу «Авізо». Найбільш універсальний і зручний спосіб, на жаль, не застрахований від помилок! Звичайно ж, Інтернет зручніше і дає більше інформації. В Інтернеті можна переглянути відеоролик, фотографії а, наприклад, по Skype можна поговорити з Тамадою Кам'янець-Подільський, майже в живу, що заощадить вам час і нерви. Якщо у Тамади є сайт, це говорить про те, що це його основний вид діяльності і він не слюсар-Тамада Кам'янець-Подільський або двірник-Тамада Кам'янець-Подільський, а значить, можна розраховувати на якусь якість. Іноді в Інтернеті можна дізнатися і розцінки, але не ставитеся до них як до константи. Остаточну вартість послуг потрібно обумовлювати при зустрічі, навіть тому, що вона залежить від часу, місця та обсягу роботи.

тамада Камянець-Подільський на весілля

 

Тамада Кам'янець-Подільський на весілля за ціною. Зводиться, як правило, до обдзвону 10-20 претендентів і студіювання вартості послуг. Це найдурніший спосіб, на жаль, найбільш частий! Проведення весілля не купівля кілограма яблук (адже навіть яблука бувають різними). Важливо в першу чергу, дізнатися за які послуги і в якому обсязі призначена ціна! А найголовніше, яка якість послуг! А далі, якщо для вас ціна принципова, вибирати прийнятну якість, за прийнятною ціною. 

 

4. Весільні агентства. Можна звернутися в агентство, яке займеться підбором Ведучого на Вашу Весілля. Цей спосіб нагадує покупку нерухомості через агентство. Тільки у випадку з нерухомістю агентство гарантує законність угоди, а у випадку з Тамадою Кам'янець-Подільський агентство не гарантує нічого! Звичайно, такий спосіб дорожче на 20% - 50%. А якість може бути будь-яким, це як пощастить. У будь-якому випадку наполягайте на зустрічі безпосередньо з Тамада Кам'янець-Подільський ! Шукати через агентство - це, напевно, найгірший спосіб: якість непередбачувано, ціна висока, та ще ваші гроші йдуть 3-го особі-посереднику (Як ви думаєте за які грошики агентство існує? Звичайно, за Ваші!) Знайшовши і созвонившись з кількома кандидатами, дізнавшись, чи вільна у них дата Вашого заходу, домовтеся про особисту зустріч. Цей пункт, просто, обов'язковий!

 

 На що слід звернути увагу при особистій зустрічі з Тамадою Кам'янець-Подільський

1. Дикція і правильна грамотна мова. Це дуже важливий пункт! Як провідний або провідна говорять при зустрічі, так будуть говорити і на заході. Зверніть особливу увагу на відсутність голосових проблем. Голос повинен звучати чітко і природно.

 

 2. Дуже важливий загальний культурний рівень, якщо він вас влаштовує - рухаємося далі.

 

 3. Дізнайтеся, повністю, які послуги надаються, чи працює Тамада Кам'янець-Подільський з музикантами або дискотекою. Варіант, коли Тамада працює з своїми музикантами набагато краще. Це і спільний досвід, і особлива «зіграність», і чіткий розподіл обов'язків. Кращі Ведущіеработают виключно зі своєю командою, оскільки нерідко музична програма і проведення нерозривно пов'язані. Обладнання повинно відповідати. Не секрет, що найкрасивіший голос у поганій мікрофон звучить огидно!


тамада Камянець-Подільський на весілля

4. Чітко обговоріть ціну, і за який спектр послуг ця ціна. Як правило, Провідні беруть передоплату - заставу. Будьте до цього готові. Якщо Тамада Кам'янець-Подільський Вам сподобалася і підходить по Вашим критеріям, домовляйтеся негайно! Через кілька днів Тамада Кам'янець-Подільський може бути просто зайнятий на іншій Весіллі. 

 

5. Обговоріть приблизний сценарій вашого заходу. Дотримуйтесь цього пункту буквально! Приблизний! Сценарій - це не найважливіший пункт, просто він допомагає Тамаді Кам'янець-Подільський зрозуміти ваші бажання і погляди на свято. Сценарій нагадує фарби, якими далеко не кожен зуміє написати картину-шедевр! І найголовніше правило. Якщо ви вже визначилися, дали заставу, підписали договір - перестаньте хвилюватися, довіртеся професіоналу і, просто трохи допоможіть йому, створіть хороше небудова, в першу чергу у себе, захистіть від п'яного «Дяді Вані», створіть комфортні умови праці і Ваше весілля заблищить як діамант!

 

 

 

 

тамада Кам'янець-Подільський, тамада у місті Кам'янець-Подільський, ведучий Кам'янець-Подільський, тамада на весілля Кам'янець-Подільський, тамада на весілля, тамада Кам'янець-Подільський ціна, тамада Кам'янець-Подільський недорого, тамада Кам'янець-Подільський відео, тамада Кам'янець-Подільський відгукиОбновлен 01 мар 2017. Создан 17 янв 2015