Як вибрати - тамада Ужгород на весілля?

Як вибрати - тамада Ужгород на весілля? Ведучий на весілля?)
 

До ваших послуг ведучий:
Андрій Мельник 

+38 (068) 03 09 702  +38 (063) 92 65 329

 

Як вибрати тамада Ужгород на весілля?

тамада Ужгород

Тамада Ужгород на весілля

 

  Весілля, як і будь-який інший свято, закінчується застіллям. А будь-яке неорганізоване застілля, з рясним узливанням спиртних напоїв, може легко перетворитися на звичайну пиятику, з усіма витікаючими наслідками. Щоб уникнути цього, потрібна людина, яка візьме в свої вмілі руки організацію проведення цього заходу. У нашій країні такої людини називають тамадою - тамада Ужгород. І, чим досвідченіше і професійніше буде тамада, тим цікавіше, насиченим і культурніше буде організований ваше свято. Як не помилитися при виборі тамада Ужгород?

 

  Для початку варто визначитися, а чи дійсно необхідно замовляти тамаду Ужгород? Якщо ви плануєте провести банкет у вузькому колі гостей або родичів, то немає ніякої потреби щось додатково організовувати. Більш того, зайва людина буде тягарем на вашому закритому, камерному святі, де ролі кожного давно визначені і все і так один одного добре знають. З іншого боку, якщо ви плануєте захід, з великою кількістю гостей, багато з яких слабо знайомі між собою, варто найняти людину, яка займеться організацією та проведенням торжества, розсадить запрошених, виголосить промови і тости, займе паузи розвагами і конкурсами. Можливо, варто заздалегідь подумати про те, хто це буде: чоловік чи жінка. Обговоріть це зі своєю другою половинкою, цілком може бути, що у вас на цей рахунок будуть різні думки. На якість проведення заходу цей фактор особливо не впливає, але, у кожної людини можуть бути свої переваги і побажання. Уточніть бюджет, який ви готові виділити на тамада Ужгород ціна.

 

 

 Пам'ятайте, що послуги дешевих провідних виглядають заманливо, але, швидше за все, сильно програютьТамада Ужгород на весілля

 у якості своїм більш дорогим і досвідченим колегам. Дешеві провідні зазвичай використовують стандартний сценарій, з набором однакових, заїжджених жартів, конкурсів і тостів. Може виявитися і так, що від нестачі досвіду і таланту, такий ведучий може просто розгубитися у нестандартній ситуації або постійно плутати і забувати імена присутніх. Навіть якщо вас це не сильно збентежить, то гості обов'язково помітять і будуть між собою згадувати про те, як погано було організовано банкет. Довіртеся професіоналам, або спробуйте пошукати варіанти серед родичів. Часто буває, що хтось із них має досвід проведення весіль або інших заходів. Якщо вам пощастить, і серед ваших друзів або родичів виявиться така людина, то це дозволить вам заощадити час, гроші і нерви. Як варіант, попросіть поради у знайомих. Можливо, що хтось із них знає хорошого тамаду Ужгород, якого було б не соромно порекомендувати вам на весілля.

 

    Якщо ви все-таки вирішите шукати тамада Ужгород відео самостійно, використовуйте різні джерела: газети, журнали, інтернет. Можна спробувати звернутися в весільне агентство, попросити контактні дані в ЗАГС чи ресторані, де ви плануєте відзначати свято. Всі ці варіанти гарні, але всі вони мають і свої підводні камені. У першому випадку, якщо ви вирішите використовувати засоби масової інформації, перебір і відсів великої кількості пропозицій займе багато часу. До того ж, деякі недобросовісні ведучі, які займаються розповсюдженням своєї реклами в мережі, іноді, щоб домогтися максимального ефекту, використовують чуже портфоліо, видаючи його за своє. Будьте уважні, призначайте особисті зустрічі і просите показати якомога більше матеріалів, щоб переконатися, що вас не намагаються обдурити. Ведучі, послуги яких пропонують в ЗАГС, ресторані та інших місцях, зазвичай є досить хорошими, міцними середніми фахівцями, які працюють на потоці. 

Тамада Ужгород на весілля

Нічого надприродного від них не чекайте, але свою роботу вони зроблять. Якщо ж ви вирішите найняти тамада Ужгород через весільне агентство, обов'язково уточніть - хто буде з вами працювати. Весільні агенції грішать тим, що показують своїм клієнтам красиві ролики про роботу своїх фахівців, але на захід можуть відправити відверто слабкого ведучого, тому, що інші будуть зайняті. У підсумку ви ризикуєте отримати зовсім не те, що вам обещалі.Как тільки ви вибрали тамаду, відразу ж призначайте йому зустріч. Домовитися необхідно заздалегідь, бажано за місяць до свята, інакше хороший фахівець може виявитися зайнятий. Під час зустрічі більше спілкуйтеся з людиною, дивіться портфоліо, стежте за тим, як він веде себе: чи достатньо він ввічливий, охайний, розкріпачений. Орієнтуйтеся на свої внутрішні відчуття. Якщо людина викликає у вас симпатію, добре ставлення, швидше за все він впорається зі своїм завданням. Уточніть, чи є у нього свій ді-джей, яка буде музика? Деякі провідні співають на святах, це хороший плюс. 

 

  Так само, має сенс обговорити програму заходу, які будуть конкурси. Конкурси можуть бути різні: вульгарні, що не вульгарні, оригінальні, затерті. Дізнайтеся, хто братиме участь у конкурсах. Якщо ви не бажаєте брати участь у конкурсах, заздалегідь попередьте тамада Ужгород відгук. Визначтеся зі списком гостей, з іменами близьких родичів і друзів, які будуть задіяні в конкурсах і розвагах. Уточніть, який необхідний реквізит. Обов'язково обговоріть, скільки часу буде працювати ведучий: певна кількість годин або до останнього гостя? Скільки коштуватиме доплата за його роботу, якщо ви, по ходу заходи, вирішите збільшити кількість часу. І, звичайно ж, не забудьте обумовити гонорар, який потрібно буде віддати йому за роботу.

 

 

тамада Ужгород , тамада у місті Ужгород, ведучий на весілля Ужгород , тамада на весілля Ужгород , тамада на весілля, тамада Ужгород ціна, тамада Ужгород недорого, тамада Ужгород відео, тамада Ужгород відгукиОбновлен 01 мар 2017. Создан 29 янв 2015